تبلیغات

شهر بیزرت در شمال تونس با سواحل شنی واقع شده است. بیزرت یک منطقه با ترکیب مدرن و تاریخ است و حدود 160000 جمعیت دارد.

بیزرت حدود 1000 سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده است و دارای یک تاریخ پویا است و محل اسکان رومی ها، عرب ها، ترک ها، فرانسوی ها و شوروی ها بوده است. بیزرت در طول جنگ جهانی دوم توسط آلمانی ها شاغال شد، اما در سال 1943 توسط سربازان آمریکایی به عقب رانده شد.

بیزرت، تونس

این شهر دارای سواحل وسیع و شنی است و احتمالا یک گله شتر آنجا خواهید دید. تعدادی از جانوران را در صبح می توان مشاهده کرد زیرا توسط صاحبان آنها به چرا برده می شوند.

ورودی رودخانه و بندر کوچک که در آنجا ماهیگیری می شود و تاجران و بازدیدکنندگان از بازار اصلی دچار مشکل می شوند. یک طرف ورودی با کافه ها و مغازه های رنگارمگ پوشانده شده است و طرف دیگر آن ساختمان های مسکونی واقع شده است.

از جمله لذت های معماری می توان به مسجد بزرگ قرن هفدهم میلادی اشاره کرد.

بیزرت، تونس

بازارهای شلوغ که میوه و سبزیجات تازه، سفال، ماهی و غیره آنجا فروش می روند دیدنی است. غذا خوردن برای کسانی که غذاهای محلی را ترجیح می دهند واقعا ایده آل است.

کجا بمانیم؟

ما در بیزرت ریستور، یکی از هتل های جدید و لوکس شهر ماندیم. این هتل با شمال تونس و فرودگاه بین المللی 60 کیلومتر فاصله دارد. یک هتل چهار ستاره است. چهار طبقه دارد و دارای بویتک، امکانات کنفرانس و یک مرکز تناسب اندام است. یکی از اصلی ترین ویژگی های هتل، استخر در فضای باز است.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>