تبلیغات

یک سر به شهر زیبای بروژ بروید و شهر را تماشا کنید، آبجو بنوشید، توریست ها را تماشا کنید، ریلکس کنید و …. بروژ شهری با 20000 هزار نفر جمعیت است و سالانه بیش از 3 ملیون گردشگر دارد. جولای و آگوست بهترین ماه ها برای رفتن به این شهر است، ولی ماه های می و ژوئن یا سپتامبر که هوا معتدل است هم ماه های مناسبی برای رفتن به آنجا است.

از قدیم مرسوم است که عاشقان برای داشتن اوقاتی خوب به این شهر سفر می کنند. این شهر باستانی شهری برای ایجاد فضایی عاشقانه است.

راه های ارتباطی این شهر را برای مسافرت به راحتی قابل دسترس کرده است. وقتی آنجا می روید ماشین خود را پارک کنید و قایق سواری کنید. در کافه های میدان اصلی شهر استراحت کنید و لذت ببرید. اگر انرژی دارید از 366 پله ی برج بالا بروید تا از منظره لذت ببرید.

شهر بروژ، بلژیک

در میدان بورگ جایی برای نشستن نیست اما معماری آنجا جالب است. اگر آدم فرهنگی ای هستید، به موزه ی گرونینگ بروید. در نزدیکی موزه ی گرونسوس، خانه ی بازرگان قرون وسطایی واقع شده است.

نوشیدن آبجو بخشی از بافت اجتماعی بلژیک است و بنابراین ندیدن کارخانه ی آبجوسازی منطقی نیست، یک تور 45 دقیقه ای (5.5 یورو) با یک لیوان آّجو در پایان، تجربه ی دلپذیری است.  یک کارخانه ی آبجوسازی کنار کانال و بگیجنوحف قرار دارد.

می توانید به یکی از محبوب ترین کافه های آبجو بروز، براگ بیرتج، بروید. بیش از سیصد نوع آبجو شامل میوه های مختلف در آنجا موجود است. انواع شکلات در این شهر موجود است.

دو موردی که از آن لذت بردم دومون بود که یک کافه ی کوچک دارد که می توانید با یک لیوان شکلات داغ لذت ببرید و شکلات لاین که فقط برای خوردن یا نوشیدن شکلات نیست و می توانید وارد آنجا شوید و بوی عالی آنجا را استنشاق کنید.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>