تبلیغات

برلین ممکن است شهر سنتی آلمان باشد ولی هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان است. دومین بندر بزرگ اروپا که بازسازی شده است هامبورگ است که با درختان، پل ها و پول قابل شناسایی است. با حدود 2485 پل، 126 پارک و فرهنگ و هنر خاص و شب زنده داری مشخص شده است. از منطقه ی معروف ریپرباحن تا فیسچمارک را باید شب ها مشاهده کرد و از دست نداد.

دریاچه ی اینر آستر

با نگاهی سرتاسری به دریاچه و مناظر خیره کننده می توان حیرت زده شد. کافی شاپ های کنار دریاچه، کنار باغ مانیکور یکی از مناظر خیره کننده است. با عبور از دریاچه به مرکز شهر می رسید و مغازه ها و فروشگاه های بزرگ را مشاهده می کنید.

اسچانزنیرتل

اسچانزنیرتل در محله ی بوهمینک هامبورگ واقع شده است و کافی شاپ و مغازه های بزرگ آنجا واقع شده است و با روحیات جوانان سازگار است. نقاشی های دیوارها، درهای ورودی و ماشین ها نشان دهنده ی لبراسیم است. مهمترین جلوه های تزئینی در “پارک فلورا” واقع شده است. نزدیک شریان اصلی به نام “پارک مرکزی” شناخته شده است.

ریپرباحن

ریپرباحن در خیابان سنت پائولو واقع شده است. در روز به نظر کمی کسل کننده به نظر می رسد اما به محض غروب آفتاب یک مهمانی شبانه برگزار می شود و 650 بار آنجا واقع شده و بیش از 1.8 کیلومتر مربع را پوشانده است. ریپرباحن به دلیل صنعت نور قرمزی روی منطقه ایجاد کرده است.

فیسچمارکت آلتونا

بازرگانان صبح زود در رودخانه آلب هستند و معمولا آبجو می نوشند و به گروه های زیر تخت آهنی گوش می دهند.

هافنسیتی

آینده ی هامبورگ در 800 متری از مرکز شهر در هافمنسیتی قرار دارد، یک ناحیه ی جدید آبریز در اروپا است و به یک منطقه ی فرهنگی است که نسل جدیدی از کافه ها، رستوران ها و طراحان را نشان می دهد. مشهورترین شهردار شهر پیتر تام نام دارد که مجموعه ای از آثار دریایی را در اختیار دارد. موزه ای در طبقه طراحی شده است.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>