تبلیغات

جزیره ی مدیترانه ای در قبرس با سواحل زیبا و تاریخ باستانی و مناظر زیبای زیبای طبیعی به عنوان یک مقصد  سفر در تعطیلات بی نظیر است. خبر خوب این است که به لطف آب و هوای معتدل می توانید هر زمانی از سال آنجا بروید.

طبیعت اسمیگیز در آکاماز پنینسولا

قبرس

چشم انداز زیبا و ناهموار قبرس، به خصوص در فصل بهار، زمانی که شکوفه ها رشد کرده اند، دیدنی است. ارکیدهای وحشی میان چمن های بلند و درختان پرتقال در این منطقه قابل مشاهده است. پیاده روزی در این مسیر به معنای قدم زدن در میان درختان کاروب با چشم انداز خلیج لارا است. تعدادی زیادی از حیوانات جالب مانند مار، مارمولک و عقب موجود است.

قبرس

در خط ساحلی به دنبال ماجرا جویی باشید و حوضچه های ساحلی را تماشا کنید. دوچرخه های بزرگ برای حمل دو یا چهار مسافر حتی می تواند در مسیرهای ناهموار حرکت کند و در خط ساحلی شما را ببرد. مسیرها به لانگون آبی و استخر آب کریستال و فونتاتا آموروزا منتهی می شود.

در قبرس دنیای زیر آب را تماشا کنید.

قبرس

در فصل تابستان آّ دریای مدیترانه گرم است و شرایط برای غواصی مناسب است. غواصان باتجره می توانند زیر آب را کشف کنند . گیاهان و جانوران منطقه و همچنین کشتی های غرق شده را تماشا کنند. معروف ترین آنها یک کشتی سوئدی است که در سال 1980 غرق شده است. این کشتی یکی از سه کشتی غرق شده ی بزرگ است. اگر قبلا این تجربه را نداشتید می توانید در ساحل های آرام و کم عمق غواصی کنید.

تماشای پارک باستان شناسی کاتو پافورز

یکی از برجسته ترین پارک های باستان شناسی است و یونسکو آن را با بیش از 2000 سال قدمت به عنوان یک میراث معرفی کرده است. موزاییک های کف پارک منطقه را به زیبایی تزئین کرده است. رومی ها دوست داشتند داستان های شگفت انگیزی بیان کنند و موزاییک ها در اینجا به این معنی است. همچنین یک تئاتر رومی که به تازگی بازسازی شده است در پارک قابل مشاهده است.

دوچرخه سواری در پافوس

قبرس

مرکز پافوس به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2017 بود و در دوره ی هلنیستیک به عنوان پایتخت جزیره نامیده شد. ساختمان های سفید در این منطقه تسلط دارند و کلیساهای تاریخی در اینجا دیده می شود. دوچرخه سواری در خیابان های باریک بهترین راه برای کشف برخی از اسرار آنجا است.

کایاک در اطراف جزیره ی یرونیسوس

قایقرانی راهی فوق العاده برای مشاهده ی طبیعت و کشف برخی از جزایر است. می توانید در دو ساعت در اطراف جزیره ی یرونیسوس واقع در نزدیکی خلیج لارا لذت ببرید. جزیره ی کوچک یک منطقه ی حفاظت شده است  و محلی امن برای پرندگان است.

کوه ها

قبرس

چشم انداز طبیعی سنگ برای کوهنوردان فوق العاده است. اگر در صخره نوردی تازه وارد هستید، ی دوره ی فردی یا گروهی در این منطقه ثبت نام کنید. یک صخره نوردی در صبح از سه مسیر مختلف را تجربه کنید. بهتر است در فصل تابستان صخره نوردی را امتحان نکنید، زیرا طبیعتا نمی خواهید از گرما تبدیل به یک تخم مرغ پخته شوید.

مهمانی در آیا ناپا

بندر ماهیگیری چند بار معروف دارد. آیا ناپا سواحل فوق العاده ای دارد و محلی مناسب برای استراحت و لذت بردن است. ساحل نیسسی یک محل برای آفتاب گرفتن است. پارک های تفریحی با استخرهای شنا و امکانات غواصی در دسترس قرار دارد.

سرگرمی برای تمام خانواده

قبرس یک محل برای لذت بردن تمام اعضای خانواده است. اگر افراد خانواده خیلی جوان باشند می توانند غواصی کنند. بچه ها می توانند با کاپیتان بنشینند و غذا خوردن ماهی ها را تماشا کنند و شنا کنند. چندبن لاغ وحش و آکواریوم در قبرس واقع شده است. شترها برای حمل بار در جزایر مورد استفاده قرار می گیرند. می توانید بچه ها را به پارک تفریحی ببرید.

جشنواره ی غذا

قبرس

غذاهای قبرسی با انواع سبزیجات مزه دار می شوند. ماهی های گرفته شده از آب یکی از غذاهای محبوب منطقه است.  گوشت بره یا خوک پخته شده روی ذغال مزه ای فوق العاده دارد.

اسکی کردن در کوه های ترودوس

در فصل زمستان برای اسکی کردن به کوه المپوس در کوه های ترودوس بروید. از ماه ژانویه تا مارس، محل مناسبی برای اسکی کردن است.

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>