تبلیغات

وقتی به غذا خوردن سالم توجه می کنیم، کلیفرنیا به این مورد توجه زیادی کرده است. بناراین تعجب آور نیست که رستوران های گیاه خواری در این شهر وجود داشته باشد. ما می توانیم حق انتخاب داشته باشیم.

رستوران مادر در ساکرامنتو، کلیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

ساکرامنتو در سرتاسر شهر بیش از 160 محصول را به خود اختصاص داده است و بسیاری از سرآشپزها از فراوانی محصولات این منطقه استفاده کردند. یکی از محبوبترین رستوران های گیاهی ساکرامنتو، رستوران مادر است و ده نوع غذا را در منوی خود دارد. این منو به طور ماهانه تغییر داده می شود و شامل انواع وعده های غذایی است. همچنین چندین گزینه در منو وجود دارد غذای گیاه خواران است ولی چندین نکته ی کوچک مورد توجه قرار نگرفته است.

رستوران گراسیا در غرب هالیوود، کلیفرنیا، ایالات متحده

در خیابان ملروز در قلب منطقه ی هالیوود قرار داردو غذاهای ارگانیک، گیاهی و مکزیکی را با استفاده از مواد محلی تهیه می کند. یک سالن غذاخوری رنگارنگ را در طول روز در اختیار مردم قرار می دهد.

رستوران پلومریا در سن دیگو، کلیفرنیا، ایالات متحده

این رستوران در سن دیگو واقع شده است و به تولید غذاهای گیاهی با کیفیت بالا اختصاص داده شده استو تمام غذاها بدون سس و محصولات حیوانی تهیه شده است، مواد مورد نیاز این رستوران روزانه تهیه می شود و از بهترین مواد استفاده می کنند.

رستوران وایلدست گرینز در پالم اسپرنگز، کلیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

این رستوران یک رستوران گیاه خواری است که غذاهای ارگانیک و گیاهی را به مردم ارائه می دهد. مشتری ها می توانند از هشت نوع مختلف غذا و نوشیدنی های مختلف انتخاب کنند. هدف رستوران این است که غذاهای سالم تر و شادتر را ارائه کند.

رستوران لوئل در شهرستان سونوما، کلیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

چند رستوران کوچک غذای گیاهی را تهیه می کنند که کاملا شبیه لوئل است، یک کافی شاپ ایتالیایی در سواستوپول که غذاهای جدید ارائه می دهد، تقریبا استفاده از گوشت را فراموش کرده است. غذاها طعم دار هستند و از برنج، حبوبات، سبزیجات و چاشنی و … تهیه شده اند.

کافه ستورن در سانتا کروز، کلیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

این کافه در سال 1979 افتتاح شد و غذاهای گیاهی را در ظروف گیاهی ارائه کرد و باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای شد. مواد غذایی گیاهی در این کافه مورد استفاده قرار گرفته است.

رستوران سکرت اسپات در ساحل هانتینگتون، کایفرنیا، ایالات متحده آمریکا

مشتریان انواع آبمیوه ها و سبزیجات تازه، تاکو و ساندویچ ها را می توانند سفارش بدهند. بسیاری از گزینه ها برای افراد گیاه خوار انتخاب مناسبی است.

رستوران فرشیز در جنوب دریاچه تاهو، کلیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

این رستوران خوشمزه ترین و تازه ترین مواد غذایی را به مردم ارائه می دهد. غذاها توسط سرآشپز اریک و تیم او تهیه می شوند. منوی این رستوران خلاقانه است و حاوی غذاهای سالم و ارگانیک است.

کافه گراتیتود در سل آنجلس و ساحل نیوپورت، کلیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

یکی از کافه های مورد علاقه ی مردم است و برنده ی جایزه برای ترکیب های عجیب و غریب شده است. این کافه از همه ی گیاهان استفاده می کند. غذای هندی خوشمزه ای سرو می کند و روزانه نوع آن را تغییر می دهد.

رستوران باغ غذا خوردن در دریاچه ماموت، کلیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

این رستوران بسیاری از غذاهای گیاهی را ارائه می دهد. سرآشپز و صاحب این رستوران بعد از اینکه دوستان آن ها گفتند غذای آن ها خوشمزه است این رستوران را افتتاح کردند. پس از ورزش طولانی، می توانید در این رستوران غذای سالم بخورید. یکی از غذاهای مورد علاقه ی مردم سالاد یونانی است.

 

تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>