تبلیغات

از زمانی که ده ساله بودم و یک برنامه را در شبکه ی چهار دیدم متوجه شدم که شکل دندان هایم برایم مهم است. افراد متوجه خواهند شد که وضعیت دندان های شما مناسب نیست و شما به یک راه حل نیاز دارید.

لبخند زیبا مجذوب کننده است. من تصمیم گرفتم که به گروه دندانپزشکی جت ستر بپیوندم.

تحقیقاتی درمورد دندانپزشکی در مجارستان، لهستان، قبرس و هند انجام دادم و متوجه شدم هزینه ی هر دندان در لهستان 150 پوند و در قبرس 250 پوند است. به نظر من می توان از همزمان از تعطیلات و درمان دندان لذت برد.

از این چهار مقصد به دلیل دور بودن هند را می توان درنظر نگرفت. به نظر می رسد مجارستان و لهستان درمان با هزینه ی کمتر را ارائه می دهند. با این حال، من قبلا قبرس بودم.

من هنوز هم می توانم کوه های باقی مانده با گل های بهار، عطر باغ های وحشی و گیاهان زیتون در روستاهای قدیمی را مجسم کنم. واقعا دوست داشتنی است، آن ها فرهنگ اروپایی را پذیرفتند و به زبان انگلیسی صحبت می کنند.

من کلینیک دندانپزشکی مستقر در پایتخت قبرس را انتخاب کردم. من دو قرار ملاقات داشتم که شامل مشاوره ی طولانی، اشعه ی ایکس، آماده سازی و قرار دادن دندان های موقتی بود. ماریو توضیح داد: “ما لایه ی نازک مینای دندان را از بین می بریم، سپس یک روکش برای دندان ها تهیه می کنیم.”

سه ساعت بعد من کلینیک را ترک کردم و برای لذت بردن از جذابیت سواحل مدیترانه ای رفتم.

پنج روز بعد برای نصب روکش رفتم. این کاملا بدون درد بود زیرا من حساسیت دارم و با درد لثه مواجه هستم. درکل یک هفته زمان لازم است.

چه مقدار هزینه بر است؟

پروسه انگلیس قبرس
چهار روکش دندان 3200 یورو 1200 یورو
مسافرت رفتن 20 یورو 86 یورو
محل اقامت 0 615 یورو
کل هزینه 3220 یورو 1801 یورو

انتخاب دندانپزش در خارج از کشور

  • قبل از شروع هر سفر، درمورد توانایی و مهارت دندانپزشک تحقیق کنید و قبل از سفر با او صحبت کنید. از او بخواهید عکس قبل و بعد از کار خود را برایتان ارسال کند.
  • هزینه های دیگر مانند هزینه ی مشاوره را بررسی کنید.
  • مطمئن شوید که قبل از هرگونه درمان، یک بررسی کامل داشته باشید.
  • برای روکش گذاشتن یک دندانپزشک خوب باید به رنگ پوست و رنگ دندان شما توجه کند و از نمودار رنگی تکمیلی استفاده کند.
  • مطمئن شوید که زمان کافی برای درمان را به شما بدهد. درست کردن دندان شما اوایل تعطیلات به شما امکان می دهد تا قبل از پرواز یک مشاوره داشته باشید و مطمئن شوید درصورت لزوم زمان کافی برای درمان وجود دارد.
  • مطمئن شوید که دندانپزشک شما یک گزارش کامل درمورد درمان دندانپزشکی شما ارائه می دهد.
  • قبل از درمان به کلینیک توجه کنید، مهم است قبل از شروع درمان راحت باشیم.
تبلیغات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>